Motivujúca talkshow – Štart Ups po Štiavnicky

Ak vás zaujímajú príbehy známych lokálnych podnikateľov, alebo by ste chceli začať podnikať, len neviete ako na to či odkiaľ vziať na rozbehnutie vlastného biznisu peniaze, prípadne si radi vypočujete príbehy mladých úspešných ľudí, či si radi posedíte v príjemnej atmosfére a vypočujete častokrát úsmevné príbehy hostí, tak pozorne čítajte ďalej.

Dňa 11. novembra 2016 o 17.30 hod sa v Banskej Štiavnici, v priestoroch Kurzovej miestnosti v Kultúrnom centre na Kammerhofskej ulici 1 uskutoční motivačná talkshow s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorá vás zaručene nakopne.

Podujatie Štart Ups je talkshow o podnikaní v regiónoch Slovenska, v ktorej vystúpia jednak lokálni podnikatelia, ktorí sa s vami podelia o svoje skúsenosti a zážitky z ich cesty za úspechom, ale aj zástupcovia štátnych a súkromných spoločností a inštitúcií, ktorí vám poradia ako získať financie na rozbehnutie vlastného podnikateľského nápadu. Na podujatí vystúpia aj úspešní ľudia z mesta Banská Štiavnica.

Podujatie sa bude niesť v uvoľnenej atmosfére. O chutné a zdravé občerstvenie sa postará spoločnosť Alfa Bio s.r.o., výrobca zdravých rastlinných potravín značky Lunter.

Podujatie je súčasťou roadshow Štart Ups po Slovensky, ktorá sa koná od mája 2016 do februára 2017 v okresných mestách Banskobystrického kraja.

Ak by ste mali záujem na podujatí odprezentovať svoj podnikateľský nápad/startup, nechať si poradiť porotou zloženou z odborníkov na podnikanie a zasúťažiť o zaujímavé ceny, tak neváhajte a napíšte do 9. novembra 2016 e-mail na adresu: info@cescape.org

Podujatie otvorí primátorka mesta Banská Štiavnica, Mgr. Nadežda Babiaková. Ako rečníci vystúpia CEO coworkingu Luft, Andrej Minárik, podnikateľ Martin Pechovský, spoluzakladateľ svetového unikátu – startupu Xerry drevený počítač, ktorý bude na podujatí odprezentovaný, Peter Sabo z marketingovej spoločnosti Visibility, zástupcovia Úradu práce sociálnych vecí a rodiny a ďalší ctení hostia.

Vstupné je dobrovoľné.

Generálnym partnerom podujatia je Nadácia Slovenskej sporiteľne. Partnermi podujatia sú: RS NET, TEATRO Media, TV Rimava, STK u Myšiaka a občianske združenie Naša Sobota. Podujatie tiež podporili:  CYPHER, s.r.o., MGROUP, s.r.o., Lunter, s.r.o. a mesto Banská Štiavnica. Mediálnym partnerom podujtia je Bystrica 24.

Organizátormi projektu sú Stredoeurópske startup centrum – CESC a Business Innovation Center Banská Bystrica v spolupráci s mestom Banská Štiavnica.

Martin Čapliar

Golem

sara-golem3