Trochu iný deň

20151109_124057

V živote nás križujú mnohé petície. My sme sa rozhodli vďaka petícii pomôcť niekomu kto o to nedokáže požiadať sám. Ak vás započuje alebo zacíti utečie takže je naozaj vzácnosť ho vidieť. Stále ste neuhádli o koho ide?

Tak teda zbierali sme podpisy na záchranu vlkov. Tento unikátny a nádherný tvor ktorý je mnohokrát symbolom nejednej komunity. Tento krát sme si to spolu s mojimi spolupracovníkmi ( študentmi ) šli vyskúšať ako je- nie jednoduché zbierať podpisy, alebo presviedčať ľudí aby sa k nám pridali. Z tejto strany to naozaj nebolo jednoduché. Mnoho ľudí nás aj obišlo ale to nebol problém. Našim zámerom bolo im ukázať, na ktorých územiach sa vlky strieľať môžu, a verte mi nie je to málo. Mnoho ľudí ale i študentov ktorí boli ochotní sa nechať prehovoriť a vypočuť si našu mienku a o čo nám hlavne ide.

S úsmevom na tvári sme oslovovali ľudí. Nie že by nám nebola zrovna zima a nepadali nám kvapky na hlavy. No keď som dostala túto ponuku povedala som si prečo nie?20151109_123615

Tieto zvieratá sú prekrásne tvory a ich nobles sa nedá poprieť. Naša cesta smerovala po celom meste a boli sme rozdelení do pár skupiniek. Ani sme sa nenazdali a nás papier sa zaplnil. A o pár minút už za nami beží Sára ktorá je rýchla akoby mala v nohách vrtule. Už nám brala papiere a bežala späť. Odišla som na zastávku a zrazu hádajte kto pri mne stál. Sára. Bola nám poďakovať. Avšak ja som vďačná jej že som sa mohla zapojiť a tak isto našim pánom a pani profesorom/profesorkám že nás uvoľnili pre takú úžasnú vec.

Alexandra Trubanová II.C

Golem

sara-golem3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>